799 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

🎉 2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZDE 100 TL NET İNDİRİM VE METAL DÖKÜM ŞİŞE HEDİYE FIRSATI!

İndirim Kuponu: ZEYD

Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen esans firmalarından Zeyd Esans, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hizmet etmek üzere 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Modern şatlarda insana ve çevreye duyarlı üretim tesisinde imalatına devam etmektedir. Zeyd Esans müşterilerine daha kaliteli ve daha iyi hizmet vermek üzere yurtiçi ve yurt dışında AR-GE çalışmalarına da devam etmektedir.

Vizyonumuz

Zeyd Esans edindiği tecrübe ve bilgi birikimini küresel, çağdaş ve yenilikçilik anlayışı ile Zeyd Esans yapılanmasında takım çalışması, çevre duyarlılığı ve stratejik yönetim öğelerini ön plana çıkartmaktadır. Zeyd Esans bilimin ve bilgiliğin evrenselliğini temel alarak üretmeyi ve ortaya çıkan ürünü paylaşmayı bir arada değerlendiren bu hizmet anlayışıyla, faaliyetlerini her geçen gün daha da geliştirerek sürdürmektedir.

Misyonumuz

21. yüzyılda dünyaya açılan, konusunda marka olmayı kendine hedef seçen bir Türk firması olarak dünyamızın ve ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine ve hayat kalitesine katkıda bulunmak üzere; üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmaktır. Yeni ürünleriyle yerli ve yabancı üretici firmalara pazarlarında daha iyi rekabet edebilmeleri için dünya standartlarında daha düşük maliyetle ürün tedariği sağlamaktadır.


Design by Belerima